KONST / Litografier / Färglitografi 17003077
nr 1700 3077
Jonas Fredén
(1959-2020), Sverige
Paris. Signerad, numrerad 191/390. Färglitografi, bildmått: 20x29 cm, yttermått inklusive ram: 23x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:52:08
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Jonas Fredén
Läs mer om Jonas Fredén